Geosiatka stalowa Road Mesh ® siatka stalowa do mas bitumicznych, do wzmacniania nawierzchni drogowych, zbrojenie ze stalowej siatki plecionej, geosiatka do bitumu, siatka typu ciężkiego Bitufor ® , Gabiony, Geosyntetyki GLASSTAR- Geosiatka, geokompozyt, szklana, geowłóknina, AT IBDiM, wytrzymałość 70/60 kN/m, 120 kN/m, 280/200kN/m, siatka szklana

Geosiatka stalowa, Road Mesh® do asfaltu

geosyntetyki.lut.pl Geosyntetyki   kontakt

 
geowłóknina
Geosiatka
Geotkanina
Mata przestrzenna
Geokrata
Biowłóknina
Geomembrana
Geomembrana dach.
Gabiony, kosze

Kontakt:
tel.   531 680 530

kasia@surobud.com.pl

SUROBUD
Marian Słobiński


GEOSIATKA STALOWA

Geosiatka stalowa


RoadMesh®

Road Mesh® czyli stalowa siatka do wzmacniania nawierzchni drogowych. Siatka ta jest wytwarzana z ocynkowanego drutu stalowego podwójnie zaplatanego z wplecionymi poprzecznymi stalowymi prętami. Siatka Road Mesh® jest dwukierunkowym, przestrzennym zbrojeniem warstw bitumicznych używanym w konstrukcjach drogowych i autostradowych. Przestrzenność zbrojenia pozwala mieszance mineralno-asfaltowej na dokładne otulenie każdego drutu, co powoduje odpowiednią współpracę z siatka, a tym samym optymalne i bezpośrednie przenoszenie obciążenia z kruszywa na zbrojenie.


Geosiatka stalowa Road Mesh® jest zazwyczaj stosowana do naprawy, albo do budowy nowych dróg, wszędzie tam, gdzie występują niekorzystne warunki i zastosowanie tradycyjnych rozwiązań projektowych i naprawczych nie jest możliwe. Siatkę stosuje się najczęściej u podstawy warstw asfaltowych, gdzie standardowo naprężenia rozciągające są największe. Wówczas siatka przejmuje i zdecydowanie zmniejsza ekstremalne naprężenia rozciągające wywołane przez obecność pęknięć odbitych i/lub ruch drogowego.        Siatka ROAD Mesh® wykonana jest z podwójnie zaplatanych drutów, które w efekcie tworzą oczka sześciokatne o wtmiarach 8 cm x 10 cm, w które wpleciono pręty poprzeczne w odstępach co 16 cm. Podwójny zaplot zapewnia zachowanie parametrów mechanicznych siatki przy uszkodzeniu pojedyńczego oczka.

Siatka ROAD Mesh® posiada zabezpieczenie antykorozyjne w postaci powłoki cynkowej.

Geosiatkę ROAD Mesh® można mocować do nawierzchni przy wykorzystaniu gwozdzi, wkrętów, mieszanki Slurry Seal, geowłókniny impregnowanej emulsją, bądż poprzez skropienie modyfikowaną emulsją.

Siatka stalowa ROAD Mesh® przeznaczona jest do zbrojenia nawierzchni zarówno na całej budowanej powierzchni jak i miejscowo.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie sš znakami zastrzeżonymi dla ich właœcicieli i zostały użyte wyłšcznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.
geosyntetyki.lut.pl
GEOSIATKA STALOWA Geosyntetyki