Geosiatka szklana bitumowana GLASSTAR- Geosiatka, geokompozyt, geosiatka szklana, do bitumu, geowłóknina, AT IBDiM, wytrzymałość 50kN, 100kN/m, 120kN/m, siatka szklana

Geosiatka szklana, geokompozyt Glasstar

www.geosyntetyki.lut.pl geosyntetyki   kontakt

 
Geowłóknina
Geosiatka
Geokompozyt
Geokrata
Biowłóknina
Geomembrana

Kontakt:
tel.   531 680 530

kasia@surobud.com.pl

SUROBUD
Katarzyna Słobińska
ul. Grunwaldzka 33
91-337 Łódź


GEOSIATKA SZKLANA

Geosiatka Glasstar


Geosyntetyki Glasstar produkowane są wg niepublikowanej wiedzy technologicznej producenta w dwóch odmianach ze względu na budowe;

- siatka - zwana dalej siatka Glasstar, - kompozyt - siatka Glasstar połączona z włókniną polipropylenową zwany dalej kompozytem Glasstar.

Siatka Glasstar uformowana jest z nici z włókien szklanych. Wzdłużne i poprzeczne ułożenie nici (osnowa i wątek) tworzą oczka geosiatki o wymiarach nominalnych 20 mm x 20 mm lub 25 mm x 25 mm. Osnowa i watek przeplatane 33. w węzłach w sposób umożliwiający przesuwanie osnowy wzdłuż wątka, co umożliwia dopasowanie przebiegu nici do ułożenia ziaren warstwy asfaltowej. Siatka Glasstar nasączona jest asfaltem w celu:

  • zlepienia włókien szklanych,
  • ochrony włókien przed uszkodzeniem mechanicznym od nieduzych sił,
  • ochrony przed działaniem substancji chemicznych,
  • polepszenia przyczepności do warstw asfaltowych.
Geosyntetyki Glasstar produkowane są(. w kilku rodzajach ze względu na wytrzymałość na rozciąganie siatki Glasstar („ wytrzymałość w kierunku podłużnym”/”wytrzymałość w kierunku poprzecznym" w kN/m): ~ 50/50 (oczka siatki Glasstar 25mm x 25 mm), - 120/120 (oczka siatki Glasstar 20 mm x 20 mm).

Kompozyt Glasstar może zawierać jedną warstwę włókniny polipropylenowej o gramaturze 50 g/m2 lub dwie warstwy włókniny polipropylenowej o gramaturze 25 g/m2 każda przymocowane obustronnie do siatki Glasstar, które w opisie wyróżnia symbol:
- Wl - siatka Glasstar połączona jednostronnie z włókniny,
- W2 - siatka Glasstar połączona dwustronnie z włókniną.

Geosyntetyki Glasstar stosowane zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami podanymi w AT IBDiM są odporne na czynniki środowiskowe występujące w konstrukcji dróg i innych obiektów o charakterze komunikacyjnym, w ilościach i stężeniu typowym dla tych obiektów.

www.geosiatka.lut.pl

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie sš znakami zastrzeżonymi dla ich właœcicieli i zostały użyte wyłšcznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

www.geosiatka.lut.pl
Geosiatka bitum